3 Mart 2015 Salı

Scentlinq - Dream Petals

07: Belirgin sert çiçeklerle açıldı. Mor begonvilin daha koyusunu düşünün... Kala çiçeği.

İlk saatten sonra daha yoğun burun yakan bir çiçeğe dönüştü. Böylesine kadınsı ve baskın bir kokuyu hangi mekan tercih edebilir bilmiyorum. Çiçeksi birçok kadın parfüme benzeyerek son buluyor.

Pozitif:
1) Yok.

Negatif:
1) Hiçbir yaratıcı fikre sahip olmayan yoğun kıvamlı bir çiçek kokusu.
Tip: Çiçeksi, Pudralı, Tatlı.

Koku rengi: Kahverengi
Kullanım Alanları: Bijuteriler, Hediyelik Eşya Satıcıları.
Doktrin: "Rüya içinde rüya sanki inception,  bu böyle olmaz son ihtimal liposakşın." - Mc Doğa - Yaralı Şişman

2 yorum:

  1. Rüya halindeyken bilinciniz korunmasız kalır, bu da düşüncelerinizi tehditlere karşı savunmasız kılar. Buna fikir çalma denir. (inception) :))

    YanıtlaSil
  2. siz bu platformda, bu kadar zaman dilimi içersinde çok ve en başarılı olan ve de bu başarı basamağında bu işi gerçekten anlayanlar tarafından başarı zirvesinin en üst basamağına ulaştırılacak olan bir 'parfüm yorumcusu'sunuz, bi' doktrin üreticisi' değil. bu deyerli arkadaş üretkenliği yanlış anlamış herhalde :) ters anlamın daha etki ve merak uyandıracak olan şekliyle, mecaz anlamı edasındaki anosmi' yi gerçek anlamıyla anlamış ayağı yapmak ona çok iyi bir bahane olmuş :) kıskançlıktan bu anlam işine gelmiş olmalı. anlatmak istediğiniz ince anlam taşıyan ve (demek ki) her zakanın idrak edemediği yorumları, esprileri sınıfın en başarılı öğrencisini kıskanan ve ona buna saçma sapan şikayet eden fakat kendisi hiçbir şeyden anlamayan, kıt zekalı ilkokul öğrencisi kıskançlığı ile anlamazlıktan gelen bir tavır takınarak, suçlayarak, yererek o hasetlik bürülü içini bu şekilde rahatlamaya çalışan zavallı insan, insanlar (ay pardon deyerli insan) =) kendisine sevgilerimizi gönderiyoruz yine de... tamam, en başarılı kendisi, en çok o biliyo =))

    YanıtlaSil