3 Mart 2015 Salı

Scentlinq - Black Tea

03: Misket limonu ve bergamot kabuğu ile çok güzel açılış. İyi de siyah çay nerde? :) Bir saat sonra zencefilli yeşil çay kıvamına geldi. L'Artisan Parfumeur - Tea For Two koklamış bir bünyenin siyah çay konusundaki çıtası epeyi yüksek olacaktır.

Siyah çay gibi bardaktan çok koku salmayan bir içeceğin kokusunu yapmak zor biliyorum ama üç saat sonra limonlu yeşil çaydan başka koku alamadım ve çok kızdım sana
Scentlinqçik...

Pozitif:
1) Yeşil çay ya da misket limonu arıyorsanız buldunuz.

Negatif:
1) İsim Yunanistan'dan Hanya, koku Güney Amerika'dan Kolombiya.

Tip: Fresh, Gurme, Meyveli.
Koku rengi: Yeşil
Kullanım Alanları: Kafeler, Hediyelik eşya mağazaları.

Doktrin: "Hayat bir koşu değil hedefi vurmaktır." - Susana Tamaro

2 yorum:

  1. Artık Scentling 'de düşünüyorum da bu kokuları üretirken hiç mi denemiyorlar ya da fazla koklamaktan duyumları mı zayıflıyor? ya aynı şekilde kokuları var ya da adını verdikleri kokunun ana maddesi koku içinde mevcut değil. Neden o zaman black tea? Olmadı scentling ürettiğiniz kokuları tekrar elden geçirin.

    YanıtlaSil
  2. İsmiyle içeriği örtüşmeyen ama yine de burnu havada olmaktan gocunmayan tek koku markası Scentlinq kardeş... anosmi bugüne kadar elinden geldiğince iyi lanse etmeye çalıştı seni ama birazcık da iş sende bitmeli tabii. Hakkında hayırlısı... Fotoğraftaki kedicik de çok sevimli bu arada, çok sevdim =)

    YanıtlaSil