21 Ocak 2017 Cumartesi

Reborn

               kokuyorum.net adlı forumumuzdan değerli dostum asumer beni telefonla aradı. Bir yazar için en gerekli şeyin moral olduğunu iyi bilen bir insan olarak beni yeniden motive etti.
Ona en derin şükranlarımı sunuyorum.
"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter, hayatın kurtulmuş demektir" - Haruki Murakami

4 yorum:

 1. Türkiye'de bu işe gönül vermiş en özgün ve kaliteli kalemlerden birisin.kitap özetlerin,yazdığın hikayeler parfümlerin kokusuna sinerek hafızamıza kazınırken senin buraları bırakıp gitmene hiçbir parfümsever razı olmaz.artık daha coşkulu ve daha dolu dolu yazıların yolumuza ışık tutsun sevgili dostum.

  YanıtlaSil
 2. Tekrar hoşgeldin, bu sayfayı baştan aşağı dolu seviyorum. Her yazını, her özetini bir fırsatını bulup okuyorum. Hiçbir zaman bloğu kapatmana gönlüm razı olmadı. Başarını ve emeğini çok iyi biliyorum. Çoğu şeyden ödün verip bilgi aktarımı yapmak için özeniyorsun. Yazmama kararı aldığından beri günde 3kez girip baktım ve mutlu son. Kal işte, ol buralarda. Açıp kendim için yaptığım en keyifli şeyi yapayım. anosmiyi okuyup, bir parça anı bulmaya çalışayım. Bazen eski bir ezgi, bazen tanıdık bir koku buraya getiriyor beni. Bir yerlerde ol ve hep mutlu ol.

  YanıtlaSil
 3. Okumayı sevenlere,farklılığın peşinden koşanlara büyük haksızlıktı bu yokluk. Ne olursa olsun hiçe sayılamayacak kadar değerli emekler var ortada,kolay kolay bulunmayacak bir tat,insanı duygudan duyguya sürükleyen bambaşka bir dünya..Bu kadar güçlü bir kalemi olan insanın ne kadar sert bir duruşu olduğunu biliyorum ve en ufak bir şeyde yıkılmayacağını da.Bu güce de pes etmemek yakışırdı.Belki sizin bile farkına varamadığınız çok gözler vardır takibinizde..Yazılarınızdan yeni şeyler öğrenmeye meraklı çok öğrenciniz vardır emin olun.Siz yeter ki masum duygularınızla hayatı kaleme alın ve olmanız gereken yerde kalın. Hoşgeldiniz, iyi ki geldiniz.

  YanıtlaSil
 4. Tekrar yazmaya devam etmeniz beni çok mutlu etti. Gün içinde birkaç defa kontol ediyordum, umut güzel bir şeymiş, yeniden hatırlamış oldum sayenizde... Yeni bir koku aldım sanki diyebilirim. Çok mutlu oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

  YanıtlaSil